Zaznacz stronę

Brudne, nieświeże pościel jest niczym przyjemnym. Smutek rzucać poduszkami tylko dlatego, że straciły sprężystość i świeżość. Ale nie martw się, nadal można prać. Sprawdź etykietę na poduszce lub w jej przypadku zaleca się prać w pralce lub ręcznie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj ten poradę.

Jeśli myć poduszki w pralce, umieścić ją po dwa stopnie naraz. Jedna poduszka może być zbyt jasny i nie uszkodzić pralkę. Wybierz program do tkanin delikatnych i niską temperaturę prania. Używać tylko niewielką ilość proszku do prania. Włącz podwójne płukanie, aby upewnić się, że można pozbyć się całych klocków proszku. Niektóre wymagają mycia rąk. Przemyć je w ciepłej wodzie z dodatkiem niewielkiej ilości detergentu, np. Woolite Perła. Dobrze wypłukać poduszki. Usunąć je tyle wody, ile zdołasz. Dobrze suche poduszki, ponieważ mogą one zacząć zapach brzydki.

Jeśli to możliwe, zamieszczanie ich na zewnątrz. Jeśli masz suszarkę do domu, włożyć poduszkę i ustaw go w niskiej temperaturze. Suszarka i umieścić na czystej piłki tenisowej – łuk poduszki, pozwalając im odzyskać swoją puszystość. Po wyjęciu z pieca, upewnij się, że poduszki dobrze wyschły. Jeśli nie, należy powtórzyć procedurę. Suche poduszki ugniatać i kształt swojego dawnego kształtu. Pamiętaj, aby nigdy ubrań poduszki z pianki suche!