Zaznacz stronę
Lazurowa 168 Warszawa Bemowo

Lazurowa 168 Warszawa Bemowo

Lazurowa 168 to nowa, atrakcyjna inwestycja znajdująca się w jednej z najchętniej wybieranych obecnie dzielnic Warszawy – Bemowie. Jej usytuowanie tuż obok trasy S8 umożliwia błyskawiczny dojazd autem do centrum. W pobliżu znajdują się również przystanki autobusowe oraz tramwajowe, gdzie zatrzymują się liczne środki komunikacji miejskiej o wielu rozmaitych numerach.
Bardzo dużym atutem tej lokalizacji jest powstająca 300 m od budynku stacja drugiej linii metra, co jeszcze bardziej usprawni komunikację mieszkańcom. To również wspaniała wiadomość dla klientów inwestycyjnych, bowiem dzięki temu będą mogli oni pobierać od swoich lokatorów wyższy czynsz.

 
Stonowane barwy, lekka bryła oraz umiejętne połączenie drewna i szkła podkreślają minimalizm oraz funkcjonalność budynku. W każdym mieszkaniu znajdują się duże balkony – prawdziwy raj dla wszystkich, którzy cenią sobie relaks na fotelu z książką, a nie mają ochoty zawsze wychodzić z domu. W przypadku naszej inwestycji, jest możliwe również zimą, ponieważ wszystkie balkony są zaopatrzone w przeszklenia. Duże, trzyszybowe okna sprawiają z kolei, że w pomieszczeniu w ciągu dnia zawsze będzie jasno i widno. Mieszkania przy Lazurowej 168 to słoneczne mieszkania.
Zaawansowany projekt mieszkania umożliwia optymalne jego umeblowanie oraz daje dużą swobodę w jego aranżacji. To szczególnie ważne zwłaszcza w przypadku kawalerki, gdzie w jednym pokoju można wydzielić dodatkową przestrzeń, np. aneks wypoczynkowy.

 
Budynek przy Lazurowej został wkomponowany w malowniczy krajobraz pełen zieleni. Tuż obok znajduje się staw Jeziorzec, a niedaleko Fort Blizne oraz Park Leśny Bemowo z bogatą szatą roślinną i dwoma rezerwatami przyrody. Miłośnicy sportu mogą korzystać także z tutejszych ścieżek rowerowych, niedaleko znajduje się także przeznaczona dla nich wypożyczalnia rowerów.
Okolica charakteryzuje się szybko rozwijającą się infrastrukturą, mieszkańcy mają więc dobry dostęp do: sklepów, bankomatu, salonu fitness, żłobków, szkół i przedszkoli, a także do WAT-u, który położony jest 15 min spacerkiem od naszej inwestycji.

 
Budynek podzielony jest na 122 mieszkania oraz 3 klatki schodowe W środku znajdują się liczne udogodnienia dla lokatorów, np. winda, która umożliwi dotarcie do mieszkania osobom niepełnosprawnym. W podziemiu budynku znajdują się przeznaczone dla mieszkańców miejsca oraz niezależne platformy parkingowe. Istnieje także możliwość skorzystania z kilku miejsc na parkingu naziemnym.

 
Kameralne położenie budynku oraz ogrodzenie terenu wpływają na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Place zabaw również znajdują się na zamkniętym obszarze, dzięki czemu rodzice nie muszą nadmiernie martwić się o bezpieczeństwo swoich dzieci.
Zadowolenie klienta jest zawsze dla nas na pierwszym miejscu, dlatego oferujemy Państwu korzystny, elastyczny harmonogram płatności.